Derin Doku / Spor Masajı – 50 dk

Derin masaj teknikleriyle uygulanan bu bakım, hızlı ve yavaş manipülasyonlarla gergin kaslarınızı yumuşatırken kan dolaşımınızı düzenler. Vücutta fark edilir bir rahatlama sağlar.

İsveç Masajı – 50 dk

İsveç masajı tekniklerini tüm vücudunuza uygulayarak kan dolaşımınız harekete geçirilir, doku ve hücreler canlanır, kas gerginliği ve stres azaltılır.

Sıkılaştırıcı Masaj – 50 dk

Bu bakım inceltme sonuçlarını gevşeme ile birleştirir. Tedavi bacaklara uygulanan lenfatik masajla başlar, ardından vurma ve yuvarlanma hareketleri yapılır. Sıkılaştırıcı masaj, dokuların taze oksijenle dolmasını sağlayarak kan ve lenf dolaşımını hareket ettirmenizi ve sıkılaşmanızı sağlar. Ayrıca bu düzenli bakımda selülit etkileri en aza indirilir.

Refleksoloji / Ayak Masajı – 45 dakika

Refleks noktaları doğrudan vücudun belirli bölgelerine ve organlarına karşılık gelir. Bu noktaların manuel olarak uyarılması, vücudunuzu ve doğal iyileşme yeteneğinizi dengelemeye yardımcı olur.

Thai Masajı – 50/80 dk

Rahatlama, rahatlamak için yoga ve akupunktur tekniklerinden ilham alan bir ilham kaynağıdır. Esneme, çekme ve gerdirme hareketleri ile vücut gevşetilir.