Carrera Fitness

5000 metrekarelik geniş bir alana konumlandırılan Carrera Fitness & SPA, son teknoloji TechnoGym ekipmanları, geniş alanı ve yüksek tavanıyla sizlerin rahat spor yapabilmeniz için tasarlandı. Deneyimli eğitmenlerimizin İzmir’de ilk olan AntiGravity ve Carrera Board derslerine de katılabileceğiniz birbirinden eğlenceli grup dersleri, PT için ayrılmış özel Pilates stüdyosu ve müziğin ritmine kapılarak yüksek tempolu dersler geçireceğiniz özel Spinning stüdyosu ile Carrera enerjisini her anınızda hissedeceksiniz.

Arkadaşlarınızla keyifli mücadelelere sahne olacak kapalı basketbol ve voleybol sahası da bulunan Carrera Fitness & SPA, içinde sauna ve buhar odasının bulunduğu özel dinlenme alanında da yorgunluğunuzu atıp kendinizi özel hissetmeniz için sizleri bekliyor.

Fitness Hizmetleri

Anti Gravity Fitness

Anti Gravity Fitness paraşüt ipeğinden üretilen ve 453 kg taşıyabilen bir hamak yardımıyla havada yapılan hareketleri içermektedir. Yoga, dans, pilates ve jimnastik hareketlerinin havada sanatsal bir birleşimi ile yapılmaktadır. Kişiyi sadece yerçekiminin baskısından kurtarmakta kalmayıp ruh halini de yenileyerek iç dünyayla yüzleşme sağlamaktadır.

Eğimli bir board üzerinde pilates, yoga, dans, jimnastik ve denge çalışması yapılan eğlenceli bir ders çeşididir.

Diğer adıyla su jimnastiği olan, göğüs hizanıza kadar derinlikteki bir yüzme havuzunda profesyonel eğitmenlerin yönlendirmesi ile havuz için üretilmiş özel ağırlık ve direnç lastikleri ile yapılan aerobik egzersizlerdir.

Bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programıdır.

Dinamik, heyecan verici ve yüksek tempolu müzikler eşliğinde dans adımları kullanılarak yapılan Latin esintili dans-fitness dersidir.

Ruh ve zihin bütünlüğünü sağlamak amacıyla, içi huzuru destekleyici fiziksel egzersizleri kapsayan bir derstir.

Programın temel amacı vücuda esneklik, hız ve kuvvet kazandırarak aynı zamanda yağ yakımını hızlı bir şekilde gerçekleştirip kas kütlesini belirgin hala getirmektir. Türkçe anlamı çılgınlık,delilik gibi anlamlara gelen hareketli, zor ve kendi vücut ağırlığınızla yaptığınız olabildiğince zengin hareket sayısına sahip en eğlenceli derslerden biridir.

Vücudun esnekliğini ve hareket kapasitesini arttırmaya yönelik bir eğitim programıdır. Bu programa katılarak eklem esnekliğinizi arttırabilir ve sakatlanmaları yüksek ölçüde önleyebilirsiniz.