Değerli İzmirliler,

Carrera efsanesi, 1950 yılında Pan-American Otobanı’nın Mexican bölümünde yapılan yarış kutlamasından sonra  ‘’Carrera Panemerica’’ ismini alarak doğmuş, 1954 yılında da Hans Herrman’ın elde ettiği üçüncülükle bu başarı pistlere taşınmıştır. Yıllar içinde, araba ve moda başta olmak üzere birçok alanda yer alan “Carrera” markası, herkes için bir tutku haline gelmiştir.

Öyle ki, Porsche Carrera’nın sesinden zevk almayacak bir araba tutkunu, Carrera saatlerini takip etmeyecek bir moda tutkununun olmaması; Carrera’yı en heyecanlı markalardan biri yapmaktadır.

Biz de bu heyecanı İzmir’e, çok özel bir proje ile “Carrera Fitness & SPA” olarak getiriyoruz. Folkart Towers’da 5000 metrekarelik bir alana konumlanan yeni yaşam merkezimizi, son teknoloji fitness ekipmanları, özel konsept odaları ile çok konuşulacak wellness & spa bölümü ve her biri konusunun uzmanı olan personelimizle, birçok ilke imza atarak sizlere yakışacak şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Carrera Fitness & SPA ailesi olarak güzel İzmirliler’i, ailemize dahil olmanız için heyecanla ve sabırsızlıkla İzmir’in yeni yaşam merkezine bekliyoruz.

Carrera Fitness & SPA İzmir’de!

Birçok sektörde dünya markası haline gelmiş olan Carrera, bu başarısını spor ve sağlık alanında da sürdürmek için hayatın rutininden kaçmak isteyenleri Carrera Fitness & SPA’ya çağırıyor. Yaşamlarına farklı bir bakış açısı kazandırabilmenin yanı sıra, farklı bir konseptle Folkart Towers içerisindeki 5.000 metrekarelik Carrera Fitness & SPA’da buluşturuyor.

İzmir’in en prestijli yaşam merkezinde, önde gelen eğitmen ve spor danışmanlarının gözetiminde, hem vücudunuza en uygun spor ve beslenme programı uygulanmasının zindeliğini, hemde sağlıklı ve dinç bir şekilde hayata devam edebilmenin  farkını Carrera Fitness ‘da yaşayın.

Avrupa’da bile eşine ender rastlanabilecek şekilde tasarlanmış olan Carrera SPA’da, yurtdışından gelen ve her biri konusunun uzmanı olan, tecrübeli terapistler ve estetisyenler tarafından yapılan masaj, bakım ve ritüellerin yenileyici etkisini ruhunuzun derinliklerinde hissedin ve hayat rutininden kaçarak kendinize zaman ayırın. Carrera Fitness & SPA misafirlerine özel 500 araçlık kapalı otoparka araçlarınızı güvenle bırakabilir, park yeri derdini düşünmeden sporunuzu yapabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde bulunan Kids Club’ta aktivite ve çocuk bakım uzmanlarımız sayesinde  çocuklarınız eğlenceli ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilirler. Carrera Fitness & SPA bünyesinde, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konseptiyle faaliyet gösteren Carrera Cafe & Bar, lezzetli menüleriyle, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmenizi sağlamak için yeni lezzetlerini sizler için sunuyor.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Carrera Fitness & Spa’da hayata dair kaygılarınızı unutacak, yeni bir ‘siz’ olarak hayatınıza geri döneceksiniz.