Carrera Spa Suitler

Carrera Spa’da iki adet jakuzili VIP Suit odamız bulunmakta olup birinin içinde özel saunamız da mevcuttur. İster Tac Mahal odamızın huzur dolu ortamında, ister Bergamot odamızın enerjisi yüksek atmosferinde yenilenmenin tadını çıkaracaksınız. Suit bakımlarımızın içerindeki peeling ve maske hizmetleriyle arınacak, işinin uzmanı yerli ve yabancı terapistlerimizden alacağınız masajlarla stresinizden arınıp, özel ikramlarımızın tadını çıkarırken tüm gerginliğinizi Carrera Spa’da bırakacaksınız.

Suit Bakım Hizmetleri

Carrera Işıltısı

Carrera Spa içerisinde bulunan iki adet VIP Suit odalarımızdan ister jakuzili Tac Mahal odamızın huzur dolu ortamında, ister jakuzili ve saunalı Bergamot odamızın enerjisi yüksek atmosferinde alabileceğiniz hizmetlerden Carrera Işıltısı; içeriğindeki okyanus özlü tuz peelingi ile cildinizin ölü hücrelerinden arınıp ışıl ışıl parlamasını sağlayacak. Sonrasında yapılacak bir saatlik okyanus özlü aromatik masaj yağı ile İsveç masajı ile rahatlamanın tadını çıkaracaksınız. Hizmetler sonrasında bir saat odada bulunan saunada rahatlayacak, oda içerisindeki jakuzide köpük banyosu ile gevşeyerek şarabınızı yudumlayacak, meyve ve çikolata ikramlarımız ile kendinizi şımartacaksınız.

Carrera Spa içerisinde bulunan iki adet VIP Suit odalarımızdan ister jakuzili Tac Mahal odamızın huzur dolu ortamında, ister jakuzili ve saunalı Bergamot odamızın enerjisi yüksek atmosferinde alabileceğiniz hizmetlerden Aura Bakımına; bütün gerginliğinizin ayaklarınızdan suya karışıp gideceği özel herbal ayak banyosu ile başlayacaksınız. Herbal banyo; bitki özleriyle hazırlanan bir çeşit banyodur. Sonrasında bir saatlik Anti – Stress masajı ile tüm stresinizden arınacaksınız.

Son olarak tüm vücudunuza uygulanacak yeşilçay maskesi ile cildiniz ışıl ışıl parlayacak. Hizmetler sonrasında bir saat odada bulunan saunada rahatlayacak ve oda içerisindeki jakuzide size özel hazırlanan herbal banyoda gevşeyerek bitki çaylarınızı yudumlayacak, meyve ikramımızla kendinizi şımartacaksınız.

Carrera Spa içerisinde bulunan iki adet VIP Suit odalarımızdan ister jakuzili Tac Mahal odamızın huzur dolu ortamında, ister jakuzili ve saunalı Bergamot odamızın enerjisi yüksek atmosferinde alabileceğiniz hizmetlerden Carrera Altın Etkisi; en popüler hizmetlerimizden biridir. Yapılacak bakımlarda kullanılan ürünlerin içeriğindeki gerçek altın tozlarından gelen zengin içerik ve altının doğal iyileştirici gücü size cilt kırışıklıklarında azalma, gençleşme ve pırıl pırıl parlayan bir cilt vaad ediyor. Öncelikle tüm vücudunuza altın özleriyle zenginleştirilmiş altın peeling uygulanacak ve tüm gözeneklerinizin açılarak nefes aldığını hissedeceksiniz. Altın peelingi sonrasında bir saatlik altın masajıyla rahatlamanın tadını çıkaracaksınız.

Altın masajı sonrası altın yüz maskesi ile tepeden tırnağa ışıldayacaksınız. Hizmetler sonrasında bir saat odada bulunan saunada rahatlayacak, oda içerisindeki jakuzide köpük banyosu ile gevşeyerek şarabınızı yudumlayacak, meyve ve çikolata ikramlarımız ile kendinizi şımartacaksınız.

Carrera Spa içerisinde bulunan iki adet VIP Suit odalarımızdan ister jakuzili Tac Mahal odamızın huzur dolu ortamında, ister jakuzili ve saunalı Bergamot odamızın enerjisi yüksek atmosferinde alabileceğiniz hizmetlerden Buddha Esintisi; jakuzide size özel olarak hazırlanan herbal banyo ile başlar.

Herbal banyo bitki özleriyle hazırlanan bir çeşit banyodur. Jakuzi keyfinden sonra tüm vücudunuza uygulanacak yeşil çay peelingi ile arınacak, sonrasında sizin seçeceğiniz aromatik masaj yağı ile yapılacak olan bir saatlik aromaterapi masajı ile ruhunuzun ve zihninizin dinlendiğini hissedeceksiniz. Hizmetler sonrasında bir saat odada bulunan saunada rahatlayacak, oda içerisindeki jakuzide herbal banyo ile gevşeyerek bitki çayınızı yudumlayacak ve meyve ikramlarımız ile kendinizi şımartacaksınız.

Carrera Spa içerisinde bulunan iki adet VIP Suit odalarımızdan ister jakuzili Tac Mahal odamızın huzur dolu ortamında, ister jakuzili ve saunalı Bergamot odamızın enerjisi yüksek atmosferinde alabileceğiniz hizmetlerden Kleopatra Suit Bakımı; jakuzide size özel hazırlanan süt banyosu ile başlar. Süt banyosundan sonra ballı sütlü peeling ile arınacak, cildinizin nefes aldığını hissedeceksiniz.

Peeling sonrası çikolatalı vücut losyonu ile yapılacak bir saatlik İsveç masajı ile rahatlamanın tadını çıkaracaksınız. Hizmetler sonrasında bir saat odada bulunan saunada rahatlayacak, oda içerisindeki jakuzide süt banyosu ile gevşeyerek şarabınızı yudumlayacak, meyve ve çikolata ikramlarımız ile kendinizi şımartacaksınız.