Carrera Spa siz değerli misafirlerine bay ve bayan sauna, buhar odası, şok duşu, kar çeşmesi ve Türk hamamı alanları ile hizmet vermektedir. Alacağınız hizmetler sonrası İzmir manzarasına karşı özel ikramlarımız eşliğinde dinlenme alanımızda rahatlamanın tadını çıkaracaksınız. Carrera Spa içerisinde masaj odalarımız, Thai odamız ve çiftlere özel Carrera Spa Suitlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Carrera Spa’da 21 ayrı çeşit masaj hizmetimiz, 6 ayrı çeşit vücut bakım hizmetimiz ve suit bakım hizmetlerimizle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Menü içeriğinde bulunan tüm hizmetlerimiz için rezervasyon gerekli olup; rezervasyon aldığınız gün içinde Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı, Şok Duşu ve  Kar Çeşmesi alanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu alanlarımız bay ve bayan olarak ayrılmaktadır. Hizmetlerimiz sonrasında ortak alanımız olan dinlenme alanımızda İzmir manzarasına karşı size özel ikramlarımızla rahatlamanın tadını çıkaracaksınız.

İSVEÇ MASAJI

İsveç masajı daha çok batı teknikleri uygulanarak tüm vücudun rahatlamasına ve kasların gevşemesine olanak sağlayan naturel veya aromatik masaj yağları ile yapılan orta baskılı klasik masajdır.

GELENEKSEL BALİ MASAJI

Doğu kültürünün en rahatlatıcı masaj türlerinden biri olan Geleneksel Bali masajı Carrera Spa’da Balili terapistlerimizin uyguladığı yerel masajlarıdır. Naturel veya aromatik masaj yağları ile tüm vücuda avuç içi ve kol yanı manipülasyonlarıyla uygulanan orta baskılı masajdır.

AROMATERAPİ MASAJI

Zevkinize hitap eden aromatik yağın seçilmesiyle masaja yüz bölgesinden başlanarak kokunun iyileştirici etkisi ile beyni uyarır ve vücutta gevşeme sağlar. Aromatik yağların iyileştirici etkisi ile hafiflemenize ve gevşemenize olanak sağlayan en hafif baskılı masaj türümüzdür.

ANTİ – STRESS MASAJI

Çağımızın vebası stres. Stresten arınmak için kendinize yapabileceğiniz en önemli iyiliklerden biri de anti – stress masajıdır. Naturel veya aromatik yağlarla vücudun omuz, boyun ve arka bacak bölümlerine baskılı, diğer bölümlerine daha hafif manipülasyonlarla uygulanan bir tüm vücut masajıdır. Carrera Spa’da anti – stress masajı ile hayatın bütün stresinden arınacak ve rahatlamanın keyfine varacaksınız.

SICAK TAŞ MASAJI

Sıcak taş masajı özel volkanik taşlarla naturel veya aromatik yağlar kullanılarak yapılan ve tüm vücuda uygulan bir masaj yöntemidir. Taşlar vücuttaki çakra noktalarına konularak taşların ısıtıcı etkisinden yararlanılır ve masaj yağı ile hafif baskılarla tüm vücut kaslarının gevşemesi sağlanır.

SPOR MASAJI

Kişinin yapıyor olduğu spor türü göz önünde bulundurularak masaj öncesi veya masaj sonrasında uygulanır. Naturel veya aromatik yağlar kullanılarak spor sebebiyle vücutta biriken laktik sıvının vücuttan atılması ve kas spazmlarının önüne geçilmesi için tüm vücuda uygulanır.

DERİN DOKU MASAJI

Kas ve bağ dokularına sert baskılar uygulanarak, naturel veya aromatik yağ tercihiyle yapılan, kas ve dokuların esnemesi ve gevşemesine olanak sağlayan masajdır.

REFLEKSOLOJİ MASAJI

İlk olarak Çin’de ortaya çıkan ve günümüzün alternatif tedavi uygulamaları arasında yerini alan Refleksoloji masajı; ayak altında bulunan ve vücuttaki her bir organa karşılık gelen noktalara baskılar uygulanarak yapılan bir masaj çeşididir. Ayaktan bileğe kadar naturel veya aromatik yağlar kullanılarak yapılır.

THAİ MASAJI

Doğu kültürünün en popüler masaj türlerinden olan ve Tayland’dan çıkıp tüm dünyaya yayılan bu masaj türü; özel keten giysiler içinde ve özel yer yatağında uygulanır. Yağsız olarak, esnetme ve gerdirme hareketleriyle uygulanır.

THAİ AROMATERAPİ MASAJI

Doğu kültürünün en popüler masaj türlerinden biri olan Thai masajı; zevkinize özel olarak seçeceğiniz aromatik masaj yağı ile harmanlanarak uygulanır. Hem aromaterapi masajının koku etkisi hem de thai masajının esnetme ve gerdirme hareketleriyle; zihinsel ve bedensel olarak rahatlama sağlar.

TOKSEN MASAJI

Toksen masajı Tayland’da geliştirilerek yaygınlaşan ve Toksen masajına özel masaj aletleri kullanılarak yapılan bir masaj türüdür. Vücuttaki tendon ve kasların Toksen masaj aletiyle yaratılan titreşimlerle uyarılmasını ve rahatlatılmasını hedefler.

HİNT BAŞ MASAJI

Hindistan’da doğan bu masaj türü vücudun baş, boyun ve omuz bölgelerine orta baskılarla naturel veya aromatik yağlarla uygulanan orta baskılı, bölgesel bir masaj türüdür. Vücudun baş ve boyun bölgelerindeki kan akışını hızlandırarak kas spazmlarını rahatlatır ve zihinsel dinginliği sağlar.

SHİATSU MASAJI

Japonya kökenli en popüler masaj türlerinden biri olan Shiatsu masajı; vücuttaki belirli bölgelere parmak baskıları uygulanarak özel yer yatağında ve özel keten giysiler içinde masaj yağı kullanılmadan yapılan bir masaj türüdür.

HOLİSTİK MASAJ

Holistik masaj vücuttaki akupunktur noktaları ve meridyen hatlarına Shiatsu masajındaki gibi parmak baskıları ve esnetme hareketleriyle naturel veya aromatik masaj yağları ile uygulanan, bütünsel şifalanmaya olanak sağlayan orta baskılı bir masaj çeşididir.

MANUEL LENF DRENAJ MASAJI

Manuel lenf drenaj masajı vücutta biriken ve bloke olan lenf sıvısının atılımına katkı sağlayan naturel veya aromatik yağlarla vücudun ön tarafına uygulanan orta baskılı bir masaj türüdür.

MUM MASAJI

Özel mum masaj yağıyla tüm vücuda orta baskılı olarak uygulanan ve mumun ılık dokusuyla kasların gevşemesini sağlayan masaj çeşididir.

LOMİ – LOMİ MASAJI

Lomi Lomi Hawai dilinde masaj demektir. Hawai adalarından gelen Lomi Lomi masajı vücuttaki enerji dolaşımı kanallarında oluşan tıkanıklığı gidermek amacıyla tüm vücutta kolun dirsek ile bilek arasında kalan bölümünün naturel veya aromatik yağın yardımıyla beden üzerinde gezdirilmesiyle yapılan masajdır.

ANTİ – SELÜLİT MASAJI

Kan ve lenfatik dolaşım bozukluklarından kaynaklanan selülit; özellikle kalça ve bacak bölgesinde ortaya çıkarak kadınların bir numaralı düşmanı haline gelir. Selülit masajı sert baskılarla ve selülite özel masaj yağlarıyla yapılan kan dolaşımını hızlandırarak selülitlerin yok olmasını sağlayan bir masaj çeşididir. Etkisini görmek için on masajlık paket olarak ve düzenli aralıklarla alınmadır.

LOKAL MASAJ

Sırt, boyun veya kollar gibi yalnızca sizin tercih edeceğiniz kaslarınız gergin olduğu herhangi bir bölgeye naturel veya aromatik yağlarla uygulanan orta baskılı klasik masajdır.

MİX MASAJ

Farklı masaj tekniklerinin bir arada, naturel veya aromatik yağlar kullanılarak uygulandığı oldukça rahatlatıcı bir masaj çeşididir.

DÖRT EL MASAJI

İki terapistin senkronize olarak orta baskılarla uyguladığı naturel veya aromatik yağlarla yapılan bir masaj çeşididir. İki terapistin uyum içinde yaptıkları masaj tek terapiste kıyasla oldukça etkilidir.