Carrera Vücut Arındırma

Vücut arındırma hizmetleri cilt üzerinde biriken ölü hücrelerden arınma, cildin tazelenmesi ve sağlıklı bir görünüme kavuşması için uygulanan hizmetlerdir. Eski bir Türk geleneği olan hamam; bay ve bayan olarak ayrı olarak Carrera Spa’da sizi bekliyor. İster geleneklerimize uygun kese köpük ile ister bir birinden güzel vücut peelingleri ile tazelenmenin ve yenilenmenin tadını Carrera Spa’da çıkaracaksınız.

Vücut Arındırma Hizmetleri

Türk Hamamı

Geleneksel Türk Hamamında işinin ehli terapistlerimizle önce tüm vücuda uygulanan kese hizmeti ile cildinizin nefes aldığını hissedecek, sonrasında da köpük masajı ile temizlenmenin ve tazelenmenin tadını çıkaracaksınız. Kesenin etkisiyle cilt üzerinde biriken ölü hücreler arınır ve kan dolaşımının artmasıyla beraber cilt bariyeri yenilenerek daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

Carrera Spa’da alacağınız rahatlatıcı bir masaj sonrasında hamamda yapılan köpük masajı ile vücudunuzu fazla yağdan arındırarak yenilenme ritüelinizi tamamlayabilirsiniz.

Geleneksel Türk hamamında sultanlara yaraşan özel gül aromalı ürünlerle önce kese ile cildinize nefes aldıracak sonrasında da köpük masajıyla arınacak ve tazeleneceksiniz.

Kahve aromalı peeling ile cildiniz ölü derilerden arınacak, daha canlı ve parlak bir görünüm kazanacak. Kahve peelingi sonrasında aromatik vücut losyonlarıyla yapılan kısa masaj size tazelenmiş pürüssüz bir cilt vaad ediyor.

Deniz tuzu peelingi içeriği bakımından cilt açısından oldukça etkili vücut arındırma yöntemlerinden biridir. Cilt; uygulanan peeling ile ölü hücrelerden arındırıldıktan sonra aromatik vücut losyonlarıyla yapılan kısa bir masaj hizmetiyle nem kazanır ve tazelenir.

Sıkılaştırıcı deniz çamuru bakımı çeriğindeki yosun ve çamur özleriyle birlikte kalça ve bacaklara uygulanarak hem selülit görünümünde azalmaya hem de sıkılaşmaya yardımcı olan bir bakım türüdür. En az on seans olacak şekilde düzenli aralıkla hizmet alındığında etkilidir. Selülit masaj paketinin tamamlayıcısı olarak uygulandığında etkisi çok daha belirgin ve kalıcı olacaktır.